+380673248221 +380673248249

Про нас

На українському ринку електроінструменту і госпгрупи вже більше 10 років торгова марка УралЕлектро радує своїх споживачів незмінно високою якістю і при цьому доступною ціною.

Починаючи з перших продажів у 2003р. і по сьогоднішній день спостерігається стабільно високий попит на всю нашу продукцію і, зі свого боку, наша компанія докладає всі зусилля для того, щоб наші споживачі завжди залишалися задоволені. Для цього ми завжди прислухаємося до Ваших відгуками, зауважень і пропозицій і враховуємо їх при кожному оновленні модельного ряду.

Заради Вас, дорогі користувачі електроінструменту і техніки ТМ Уралелектро, ми крокуємо в ногу з часом, і тому використовуємо різні інноваційні технології.

Високий рівень контролю якості дозволяє нам гарантувати надійність і довговічність наших виробів. Наприклад, всі електромотори в наших виробах мають мідну обмотку.

Ми є офіційним представником ТМ "Уралелектро" в Україні, і будемо раді можливості співпрацювати з Вами. Пропонуємо Вам продукцію Уралелектро оптом і в роздріб, а також спеціальні умови для дилерів і корпоративних клієнтів.

В начало